сите категории
Контактирајте нѐ

Контактирајте нѐ

Дома> Контактирајте нѐ

Чангша компанија

Changsha Chaintech Менаџмент на снабдувачки синџири копродукции, Ltd

адреса:

Соба 1410, блок C3, Ванда Плаза, округ Каифу, Чангша, Кина

E-MAIL:

[заштитена по е-пошта]

Тел/Whatsapp:

+ 86 15802527330

Компанијата Шенжен

Шенжен Хонгксутонг меѓународна шпедиција копродукции, Ltd.

адреса:

Бр. 132 патот Дајанг, округ Баоан, Шенжен, Кина

ТЕЛ:

+-86 0755 33168780-

Метод за плаќање

Matic Express can accept five payment methods such as Paypal,MasterCard, VISA,Alibaba and T/T. Welcome to consult us .